ЗБІРКА КОШТІВ #УКРАЇНА

Український народ тримає смолоскип свободи для всіх нас. Вони демонструють величезну мужність. Вони захищають своє життя. Але вони також борються за загальнолюдські цінності і готові за них померти – Урсула фон дер Ляйєн, Президентка Єврокомісії,  01.03.2022.

Це трагедія для мене, для кожного українця і нашої держави. Дуже висока ціна: дві революції, одна війна і повномасштабне вторгнення Російської Федерації. Ми віддаємо сьогодні за свободу, за цінності, просто за бажання бути рівними, такими, як ви, ми віддаємо наших найкращих людей, найсильніших українців. Але ми точно переможемо – Володимир Зеленський, Президент України, 01.03.2022.

 

Відозва

 

Зіткнувшись із масштабним військовим вторгненням, яке зазнає Україна, і потребами її опору, «Інститут 9 травня» – асоціація у Валенсії, присвячена даті та цінностям Дня Європи, розпочинає кампанію «ЗАХИСТИТИ УКРАЇНУ – ВІДСТОЯТИ ЄВРОПУ», зі збору коштів на низку потреб, спричинених війною, яку розпочала Росія.

Опис

 

«Інститут 9 травня» провадить цей проект виходячи з трьох основнич чинників:

  • Тому що всі табу впали і «ця війна вимагає нашої участі в підтримці Української армії» (слова А. Р. Жозепа Борреля, 27 лютого). Проєвропейські асоціації не можуть стояти осторонь пріоритетних зусиль Європейського Союзу.
  • Тому що люди та організації, які хочуть допомогти самостійно, шукають надійний варіант.
  • Тому що ми маємо попередній досвід інституційного зв’язку з Україною та необхідні контакти для розгортання діяльності та виконання мети.

 

Відтак ми сформували патронат для цієї ініціативи чи-то зовнішній гарантійний комітет, який наглядатиме за збором та забезпечуватиме критерії для управління пожертвуваннями, що здійснюється керівництвом та волонтерами “Інституту 9 травня”. Ця спеціальна опікунська рада складається з трьох осіб:

  • ЛУЇС МІГЕЛЬ РОМЕРО ВІЛЬЯФРАНКА, колишній Почесний консул України у Валенсії та ексдекан Валенсійської колегії адвокатів;
  • ДМИТРО ДОВГОПОЛИЙ, колишній директор служби закупівель секреатріату Організації Об’єднаних Націй, який також посприяв відкриттю бази ООН у Кварт-де-Поблет (Валенсія);
  • ХУАН КАРЛОС ФУЛЬХЕНСІО ТЕХЕДОР, експредставник Уряду Іспанії у Валенсійській спільноті, а до цього інтендент місцевої поліції Валенсії.

 

Зібрані кошти, відповідно до потреб кожного моменту, також враховуючи думку патронату даної ініціативи, будуть використаті для надання допомоги у такому порядку призначення:

  1. Засоби виживання: лікувально-хірургічні набори та очисники води. Так само і засоби індивідуального захисту (бронежилети, шоломи) та екіпації, враховуючи загальну мобілізацію населення.
  2. Коли перераховані вище цілі перестануть бути настільки необхідними та невідкладними – потреби поранених чи сиріт війни.
  3. Врешті, загальні гуманітарні потреби в Україні.

 

Отже, ця кампанія буде проводитися, принаймні, протягом 2022 року.

 

Як допомогти

 

Представляємо два види пожертвувань в Іспанії: «індивідуальний солідарний внесок» та «солідарний внесок компанії» чи «великий індивідуальний внесок».

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СОЛІДАРНИЙ ВНЕСОК

Пожертвування в розмірі 50 євро через платформу PayPal

Це можна робити скільки завгодно разів.

СОЛІДАРНИЙ ВНЕСОК КОМПАНІЇ /

ВЕЛИКИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ

Компанії чи інші організації, а також фізичні особи, які бажають зробити більші пожертви, просимо заповнити наступні форму:

Запропонувати пожертву

Ми зв’яжемося з вами і надамо інструкції щодо здійснення пожертви.

 

Контакти

 

  • Електронна адреса: ucrania@instituto9mayo.eu

 

Project Details

Website: Іспанською / en español: https://instituto9mayo.eu/projects/ucrania-es/